
Сверло по железобетону YATO SDS+ Premium X-tip 10x460 мм (YT-41953)
413 ₴
392,35 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-41953
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium
Параметри
- Тип: SDS+ Premium
- Профіль: "Х"-тип
- Діаметр: Ø= 10 мм
- Довжина: 460 мм
- Кількість різальних пруг: 4
- Вага: 0,5 кг
Особливості
Свердло по залізобетону YATO вирізняється високою якістю матеріалів та виготовлення. Завдяки своїм 4 різальним пругам, воно забезпечує ефективне та швидке просвердлювання бетонних, цегляних та кам'яних поверхонь. Спеціальна геометрія свердла зменшує навантаження на інструмент та продовжує термін його служби.
Застосування
Цей інструмент ідеально підходить для будівельних робіт, монтажу, демонтажу та ремонту. Його можна використовувати в професійній діяльності, а також для домашніх завдань, де необхідно просвердлити отвори в залізобетонних конструкціях.
Обираючи Свердло YATO, ви отримуєте надійний та якісний інструмент для роботи з найскладнішими матеріалами!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 430 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
- Цена: 392,35 ₴
