-5%

Бур по бетону STHOR SDS+ 8x210 мм S4 (23690)
60 ₴
57 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23690
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону (Бур) STHOR : SDS+, 8 x 210 мм. S4 [10/250]
Параметри
- Тип: Свердло по бетону (Бур)
- Матеріал: Високоякісна сталь
- Система кріплення: SDS+
- Розміри: 8 mm (діаметр) x 210 mm (довжина)
- Вага: 200 г
Особливості
- Спеціально розроблений для швидкого та ефективного свердління бетонних, кам'яних та інших твердих матеріалів.
- Уникальна конструкція сполучної частини для кращого з'єднання з дрилем.
- Технологія загострення свердла дозволяє легше проходити матеріал та зменшує знос.
Застосування
Свердло STHOR використовується як у побутових, так і в професійних умовах. Ідеально підходить для виконання ремонтних робіт, монтажу електрики, сантехніки та інших завдань, пов'язаних із свердлінням у твердих матеріалах.
Це свердло стане незамінним помічником для кожного майстра, дозволяючи швидко та точно виконувати потрібні роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Длина рабочей части | 180 мм |
| Диаметр | 8 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 57 ₴
