-5%
![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 1](https://images.prom.ua/6271190091_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)
Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097)
6 309 ₴
5 993,55 ₴
- Менее 5 ед.
- Код: 57097
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електричний ударний гайковерт STHOR 57097
Гайковерт електричний ударний STHOR 57097 представляє собою звичайний електроінструмент II класу ізоляції. Призначений для проведення робіт на шинних заводах і на станціях технічного обслуговування.
Особливості Ударного гайковерта STHOR 57097
- Ергономічна рукоятка
- М'який кабель довжиною 4 м
- Додаткова знімна рукоятка в комплекті
- В комплекті з насадками
- Зручний пластиковий кейс
Технічні характеристики Ударного гайковерта STHOR 57097
- Напруга - 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 1100 Вт
- Швидкість обертання - 2200 об/хв
- Крутний момент - 800 Нм
- Частота удару - 4000 уд/хв
- Тип хвостовика - квадрат 3/4" (19 мм)
- Довжина кабеля - 4 м
- Клас ізоляції - ІІ
- Клас захисту - IP20
- Вага - 4.1 кг
Комплектація STHOR 57097
- Електричний гайковерт
- Насадки 24, 30, 32 і 36 мм
- Додаткова знімна рукоятка
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Тип патрона | Квадрат 3/4" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 800 H*m |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Вес | 4.1 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Реверс | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 5 993,55 ₴

![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 2](https://images.prom.ua/6295537799_w159_h159_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)
![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 3](https://images.prom.ua/6295538144_w159_h159_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)
![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 4](https://images.prom.ua/6295538458_w159_h159_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)
![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 5](https://images.prom.ua/6295538822_w159_h159_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)
![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 6](https://images.prom.ua/6295539196_w159_h159_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)
![Гайковерт электрический ударный STHOR к квадрам. 3/4", P=1100Вт, F=800 Nm, торц: 24, 30, 32, 36 мм [2/48] (57097), фото 7](https://images.prom.ua/6295539887_w159_h159_gajkovert-elektricheskij-udarnyj.jpg)