-13%

Дрель ударная YATO 810 Вт патрон 13 мм (YT-82036)
2 992 ₴
2 603,04 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82036
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДРИЛЬ УДАРНИЙ YATO YT-82036
Ударний дриль YATO YT-82036 – зручний та потужний дриль 810 Вт, який забезпечує ефективне свердління в металі, бетоні, дереві та кераміці (черепиця, підлогова і настінна плитка). Дриль має дві функції: свердління і свердління з ударом із високою частотою.
ОСОБЛИВОСТІ ДРИЛЯ YT-82036
- Безступінчасте регулювання швидкості – 0-2800 об/хв
- Можливість зміни напрямку обертання вліво/вправо
- Легка фіксація свердла
- Потужний самоблокуючий патрон 13 мм з металу
- Підшипники вала, вбудовані в металевий корпус
- Обмежувач глибини буріння
- 3-метровий м'який кабель
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО ДРИЛЯ YT-82036
- Напруга – 220 В
- Потужність – 810 Вт
- Частота – 50 Гц
- Частота обертання на холостому ходу – 0-2800 об/хв
- Частота ударів – 0-48000 уд/хв
- Діаметр патрона – 13 мм
- Максимальний діаметр свердління дерева – 25 мм
- Максимальний діаметр свердління сталі – 13 мм
- Довжина кабеля – 3 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 810 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 2 603,04 ₴



