-13%

Перфоратор отбойный SDS-Max YATO 1300 Вт 20 Дж (YT-82131)
12 121 ₴
10 545,27 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82131
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ВІДБІЙНИЙ МОЛОТОК SDS-MAX YATO YT-82131
Потужний відбійний молоток YATO YT-82131 ідеально підходить для серійного буріння електричних коробок, свердління кабелей і труб, а также для доопрацювання стін при прокладці кабельних трас або встановлені кондиціонерів і вентиляції.
ОСОБЛИВОСТІ ВІДБІЙНОГО МОЛОТКА SDS-MAX YATO YT-82131
- Потужний двигун з плавним регулюванням швидкості та частоти забезпечує високу продуктивність при серійному свердлінні та довбанні твердих матеріалів
- Стійкий до інтенсивних навантажень
- Удар 20 Дж і частота 2900 ударів в хвилину дозволяють ефективно бити твердий бетон і залізобетон (високочастотні вібрації руйнують матеріал швидше за все)
- Плавне регулювання швидкості
- Вертикально розташований двигун більш стійкий до вібрацій
- Запобіжна муфта захищає інструмент і оператора, коли долото застрягає в залізобетоні
- Інструмент сумісний з перкусійними коронками SDS-max діаметром до 150 мм і спіральними свердлами діаметром до 50 мм
- Универсальний патрон SDS-max підходить для оснастки долот інших виробників
- Добре збалансований центр тяжіння інструмента та антивібраційна ручка забезпечує комфортну роботу
- Упакований в зручний пластиковий кейс
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ФРЕЗЕРА YATO YT-82380
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 1300 Вт
- Число обертів - 300-540 об/хв
- Частота ударів - 2900 уд/хв
- Енергія удару - 20 Дж
- Патрон - SDS-Max
- Максимальний діаметр свердління в бетоні спіральним свердлом - 50 мм
- Максимальний діаметр свердління в бетоні корончастим свердлом - 150 мм
- Вага – 9.7 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип патрона | SDS-max |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Максимальное количество ударов | 2900 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 20 Дж. |
| Вес | 9.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 10 545,27 ₴






