-13%

Пила дисковая YATO 1500 Вт 185x20 мм (YT-82151)
4 950 ₴
4 306,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82151
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Дискова пила YATO YT-82151
Настільна пила YATO YT-82151 призначена для різання під кутом і виконання поздовжнього різання в твердій та м'якій деревині. Рекомендується для теслярських і покрівельних робіт.
Особливості Дискової пили YATO YT-82151
- Стабільна та рівна дюралюмінієва стопа
- Висока швидкість обертання (5500 об/хв) забезпечує точність та швидкість різання
- Зручна форма забезпечує комфортну роботу інструмента
- Ергономічна резинова ручка
Технічні характеристики Дискової пили YATO YT-82151
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 1500 Вт
- Число обертів холостого ходу – 5500 об/хв
- Максимальна глибина пиляння (0°/ 45°) – 63 / 44 мм
- Клас ізоляції – II
- Клас захисту – IP20
- Діаметр диска – 185 х 20 x 2.8 мм
- Вага – 3.9 кг
Комплектація YATO YT-82151
- Дискова пила
- Направляюча зі шкалою
- Пильний диск
Можливість купівлі запасних дисків:
- YT-60631 (140T) для предметів з дерева (стільниці, сходи, панелі)
- YT-60628 (14T) для дерева з цвяхами
- YT-60625 (48T) для сталі
- YT-60627 (60Т) для ПВХ
- YT-60907 (60Т) для алюмінію
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 20 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/мин |
| Вес | 3.9 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 306,50 ₴



