-5%

Бур по бетону USH TWISTER SDS+ 16x610 мм (118YD16L0610)
1 295 ₴
1 230,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: 118YD16L0610
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону USH TWISTER
Розміри: 16 x 610 мм
Тип: SDS+
Кількість різальних пруг: 2
Параметри
- Вага: 0.8 кг
- Матеріал: спецалюсталь
Особливості
Свердло USH TWISTER по бетону - це найбільш ефективне рішення для виконання свердлень у бетонних конструкціях. Завдяки своїм двом різальним пругам, це свердло забезпечує швидке та якісне свердління, залишаючи мінімум відходів.
Унікальні якості:
- Висока зносостійкість
- Спеціально розроблений спіральний профіль для ефективного видалення стружки
- Сумісність із системою SDS+ для зручного та швидкого кріплення
Застосування
Свердло підходить для:
- Свердління отворів у бетонах, цеглі, натуральному камені
- Виконання робіт у будівництві, ремонті та обробці приміщень
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Длина рабочей части | 580 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Общая длина | 610 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 1 230,25 ₴
