-5%

Полотно по металлу YATO: 24 с/1", L=300 мм, h=12 мм, Уп. 5 Шт. YT-3460
88 ₴
83,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-3460
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Полотно по металу YATO : 24 з/1", L= 300 мм, h=12 мм, Уп. 5 Шт. YT-3460
Опис: Полотно по металу YATO є незамінним інструментом для професіоналів та аматорів у сфері обробки металу. Цей продукт поєднує в собі високу якість, надійність та довговічність.
Параметри:
- Тип: Полотно по металу
- Модель: YATO YT-3460
- Кількість зубців: 24
- Довжина: 300 мм
- Висота: 12 мм
- Упаковка: 5 штук у комплекті
Особливості:
- Висока якість матеріалу: Полотно виготовлене з міцної сталі, що забезпечує довгий термін служби.
- Висока продуктивність: Спеціальна форма зубців оптимізує процес різання, роблячи його швидким і ефективним.
- Універсальність: Підійде для роботи з різними металевими матеріалами.
Застосування:
Це полотно ідеально підходить для використання в металообробці, ремонті та виготовленні усіх видів металевих конструкцій. Його можна використовувати в промисловості, будівництві та для домашніх майстерень.
Обираючи полотно по металу YATO YT-3460, ви забезпечуєте собі надійний інструмент, який допоможе вам досягти найкращих результатів у вашій роботі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Yato |
| Назначение полотна | Ножовка |
| Расположение зубьев | Одностороннее |
| Шаг зубьев | 24 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Толщина | 0.65 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 83,60 ₴
