-5%

Сверло по железобетону YATO SDS+ Premium X-tip 14x460 мм (YT-41955)
701 ₴
665,95 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-41955
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по залізобетону YATO - Ваш вірний помічник у будівництві!
Потрібно сверлити залізобетон? Свердло YATO - це те, що вам потрібно! Використовуючи сучасні технології та інноваційний дизайн, дане свердло призначене для високоефективного свердління у найскладніших умовах.
Основні параметри:
- Тип хвостовика: SDS+
- Діаметр: 14 мм
- Довжина: 460 мм
- Різальні пруги: 4 (параметри 20/80)
- Матеріал: Вуглеродна сталь
Особливості:
- Висока стійкість до зношування завдяки використанню високоякісних матеріалів.
- Оптимальний дизайн різальних пруг забезпечує швидке та ефективне свердління.
- Універсальний застосунок завдяки типу хвостовика SDS+, що сумісний з більшістю перфораторів.
Застосування:
Свердло YATO ідеально підходить для професійного та домашнього використання, дозволяючи успішно свердлити в бетоні, залізобетоні, камені та інших твердих будівельних матеріалах. Ідеальне рішення для ремонту, будівництва, монтажу та демонтажу.
Замовляйте свердло YATO прямо зараз та переконайтеся у його бездоганній якості та ефективності!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 430 мм |
| Диаметр | 14 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 665,95 ₴
