-5%

Пила электрическая FLO: P=1600 Вт. 230В, шина 14" (79675)
3 318 ₴
3 152,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: 79675
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Пила FLO стане в нагоді під час різання деревини або видалення небезпечно звисаючих гілок дерев. Це невеликий пристрій, який використовується інтуїтивно і не вимагає особливих зусиль. Мотор потужністю 1600 Вт із підключенням до 14-дюймової направляючої ланцюга робить його ідеальним як для роботи вдома, так і для саду.
- 230 В, 50 Гц, 1600 Вт
- довжина штанги: 14"
- крок: 9,52 мм / 3/8 дюйма
- ширина ланцюжка: 1,3 мм / 0,05"
- кількість ланок ланцюга: 52
- швидкість ланцюга: 13 м/с
- час уповільнення: < 0,12 с
- кабельний шнур: 25 см
- подвійне гальмо безпеки
- автоматичне змащення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Flo |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 152,10 ₴

