-13%

Дрель ударная YATO 1050 Вт патрон 13 мм (YT-82044)
3 833 ₴
3 334,71 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82044
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДРИЛЬ УДАРНИЙ YATO YT-82044
Ударний дриль YT-82044 – потужний двошвидкісний дриль 1050 Вт, з дуже високим крутним моментом на I-й передачі, ідеально підходить для свердління за допомогою ножівок і бурів. На другій передачі з ударом вона буде працювати при свердлінні в бетоні, навіть зі свердлом 20 мм. Дриль має дві функції: свердління і свердління з ударом із високою частотою.
ОСОБЛИВОСТІ ДВОШВИДКІСНОГО ДРИЛЯ YT-82044
- Сильна двошвидкісна трансмісія
- Безступінчасте регулювання швидкості – 0-2800 об/хв
- Можливість зміни напрямку обертання вліво/вправо
- Легка фіксація свердла
- Потужний самоблокуючий свердлильний патрон 13 мм з металу
- Підшипники вала, вбудовані в металевий корпус
- Стальна муфта, захищає інструмент і людину, в момент застрягання свердла
- Обмежувач глибини буріння
- 3-метровий м'який кабель
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО ДРИЛЯ YT-82044
- Напруга – 220 В
- Потужність – 1050 Вт
- Частота – 50 Гц
- Частота ударів – 0-48000 уд/хв
- Частота обертання на холостому ходу I швидкість – 0-1100 об/хв
- Частота обертання на холостому ходу II швидкість – 0-2800 об/хв
- Діаметр патрона – 13 мм
- Максимальний діаметр свердління дерева – 30 мм
- Максимальний діаметр свердління сталі – 13 мм
- Довжина кабеля – 3 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 1050 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 3 334,71 ₴
