-13%

Пила электрическая цепная YATO 2000 Вт шина 16"/40 см (YT-84870)
4 569 ₴
3 975,03 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-84870
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Зручна і легка електрична пила з хорошими ріжучими характеристиками. Ідеальна ергономіка забезпечує приємну роботу. Бічний натягувач бензопили використовується для безпечного, зручного натягу ланцюга без використання інструментів. Масляний резервуар з прозорим оглядовим вікном для контролю рівня масла. Вона прекрасно підійде як для домашніх, так і для садових робіт.
- Потужність 2000 Вт.
- Робоча напруга: 230 В / 50 Гц.
- Кількість оборотів: 7000 об/хв.
- Довжина напрямної шини: 16 дюймів.
- Швидкість ланцюга: 13 м/с.
- Час уповільнення: 0,12 с.
- Обсяг масляного бака: 0.11 л.
- Кабельний канал: 25 см.
Особливості:
- Подвійне запобіжне гальмо.
- Автоматичне мастило.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 13 м/сек |
| Количество оборотов | 7000 об/мин |
| Объем масляного бака | 0.11 мл |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 975,03 ₴

