-13%

Шлифмашина угловая YATO 125 мм 1100 Вт (YT-82100)
2 666 ₴
2 319,42 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82100
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82100
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82100 призначена для виконання будівельних та ремонтних робіт, які пов’язані із різанням та шліфуванням різних поверхонь. Шліфмашина YT-82100 з диском діаметром 125 мм та потужністю 1100 Вт має концентровану систему обмотки та циркуляцію повітря, що забезпечує охолодження та запобігання потрапляння пилу всередину. Машина має систему плавного пуску. Кабель живлення виконаний із матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень.
Особливості Кутової шліфмашини YATO YT-82100
- Двигун 1100 Вт
- Висока термостійкість
- Міцна металева головка
- Захист ротора від пилу
- Механізм виготовлений з якісної сталі
- Блокування шпинделя для легкої та швидкої заміни диска
- Циркуляція повітря навколо двигуна забезпечує ефективне охолодження
Технічні характеристики Кутової шліфмашини YATO YT-82100
- Напруга – 230 В
- Потужність – 1100 Вт
- Швидкість обертання – 11000 об/хв
- Діаметр абразивного круга – 125 мм
- Різьба – М14
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Основная рукоятка | Не удлиненная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 319,42 ₴



