-13%

Перфоратор сетевой SDS+ YATO 1100 Вт 5 Дж до 32 мм (YT-82123)
5 874 ₴
5 110,38 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82123
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ПЕРФОРАТОР SDS-PLUS YATO YT-82123
Перфоратор YATO YT-82123 - потужний інструмент для буріння та свердління. Оснащений високоефективним і довговічним електропневматичним механізмом (5 Дж і 5000 уд/хв) з масляним охолодженням. Інструмент має муфту з міцної сталі, яка забезпечує відмінний захист від перевантаження.
ОСОБЛИВОСТІ ПЕРФОРАТОРА YATO YT-82123
- Дві функції: свердління з ударом і довбання
- Швидка зміна насадок
- Муфта з міцної сталі, яка забезпечує захист від перевантаження
- Допоміжна ручка з регулюванням 360°
- Упакований в міцний пластиковий кейс
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЕРФОРАТОРА YATO YT-82123
- Напруга - 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 1100 Вт
- Швидкість обертання - 850 об/хв
- Частота ударів - 5000 уд/хв
- Енергія удару - 5 Дж
- Патрон - SDS Plus
- Максимальний діаметр свердління (бетон) – 32 мм
- Довжина кабеля - 3 м
КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-82123
- Перфоратор
- Спеціальна змазка
- 2 долота і 3 свердла
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5000 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 5 Дж. |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 32 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 5 110,38 ₴





