-5%

Бур по бетону USH TWISTER SDS+ 6.5x260 мм (118YD06.5L0260)
338 ₴
321,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: 118YD06.5L0260
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону USH TWISTER : 6.5 x 260 мм, SDS+, 2 різальні пруги
Параметри:
- Розміри: 6.5 мм (діаметр) x 260 мм (довжина)
- Тип хвостовика: SDS+
- Кількість різальних пруг: 2
Особливості:
- Висока продуктивність: завдяки двом різальним пругам, свердло забезпечує швидке та ефективне свердління в бетоні.
- Тривалий термін служби: виготовлене з високоякісних матеріалів, що забезпечують зносостійкість та довговічність.
- Універсальність: підходить для роботи з різними типами бетону, в тому числі армованим.
Застосування:
Свердло USH TWISTER ідеально підходить для професійних будівельників та домашніх майстрів. Використовується для створення точних отворів у бетонних, цегляних та інших твердих матеріалах. З його допомогою ви зможете без зусиль монтувати різноманітні кріплення, а також виконувати електромонтажні роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | USH |
| Длина рабочей части | 230 мм |
| Диаметр | 5 мм |
| Общая длина | 260 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 321,10 ₴
