-15%

Пила торцовочная с лазером YATO 1800 Вт диск 255 мм (YT-82173)
13 380 ₴
11 373 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82173
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Торцьовальна пила з лазером YATO YT-82173
Професійна торцьовальна пила з лазером YATO YT-82173 призначена для різання панелей, паркетів, плінтусів і ПВХ, кабельних лотків, пиломатеріалів. Вона забезпечує точне та швидке різання матеріалів.
Особливості Торцьовальної пили YATO YT-82173
- Лазерний індикатор лінії розрізу
- Бічні скоби для різання поздовжніх елементів
- Стабільна та рівна основа з точним регулювання кута різання в вертикальному та горизонтальному напрямку
- Подача підшипника ріжучого диска
- Плавно працюючий кожух поворотного ножа, вбудований у вимикач
- Затиск, вбудований в основу, забезпечує безпечну та швидку фіксацію заготовки
- Вбудована система пиловидалення
- Компактні розміри та транспортувальна ручка в центрі корпусу забезпечує належний баланс і зручність перенесення
Технічні характеристики Торцьовальної пили YATO YT-82173
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 1800 Вт
- Число обертів холостого ходу – 5000 об/хв
Максимальна висота і максимальна довжина різання:
- Кут повороту на рівні 0° / кут нахилу 0° – 70 x 305 мм
- Кут повороту на рівні 45° / кут нахилу 0° – 70 x 210 мм
- Кут повороту на рівні 0° / кут нахилу 45° – 35 x 305 мм
- Кут повороту на рівні 45° / кут нахилу 45° – 35 x 210 мм
Пильний диск:
- Зовнішній діаметр – 255 мм
- Діаметр центрального отвору – 30 мм
- Максимальна товщина – 2.8 мм
Мінімальні розміри оброблювального матеріалу:
- Висота х Довжина х Товщина – 20 x 200 x 20 мм
- Вага – 15.2 кг
- Клас ізоляції – II
- Клас захисту – IP20
Лазер:
- Клас – 2
- Довжина хвилі – 650 нм
Комплектація YATO YT-82173
- Торцьовальна пила
- Пилозбірний мішок
- Пильний диск
- Подовження робочого столу
- Струбцина робочого столу
- Болт блокування робочого столу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 255 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 30 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 11 373 ₴





