-13%

Гайковерт электрический ударный YATO 1020 Вт 600 Нм 1/2" + 4 головки кейс (YT-82021)
6 255 ₴
5 441,85 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82021
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
УДАРНИЙ ГАЙКОВЕРТ YATO YT-82021
Гайковерт електричний ударний YATO YT-82021 призначений для затягування та відкручування болтів та гайок. Міцний ударний механізм робить навіть найважчу роботу швидкою та легкою.
ОСОБЛИВОСТІ УДАРНОГО ГАЙКОВЕРТА YATO YT-82021
- Міцний ударний механізм
- Перемикач обертання вправо/вліво
- Блокування шпинделя
- Ергономічна ручка
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО ГАЙКОВЕРТА YATO YT-82021
- Напруга - 230 В
- Частота - 50 Гц
- Потужність - 1020 Вт
- Швидкість обертання - 2600 об/хв
- Крутний момент - 600 Нм
- Частота ударів - 2700 уд/хв
- Тип патрона - чотиригранний
- Хвостовик - 1/2" (12.5 мм)
- Довжина кабеля - 4 м
- Клас ізоляції - II
- Клас захисту - IP20
- Вага - 3.7 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-82021
- Ударний гайковерт
- Перехідник 1/4" (6.3 мм) HEX x 1/2" (12.7 мм) (F)
- Насадки: 17, 19, 21 і 22 мм
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Максимальный крутящий момент | 600 H*m |
| Вес | 3.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 1020 Вт |
| Режим инструмента | ударный |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 5 441,85 ₴








