-5%

Бур по бетону YATO SDS+ X-tip 16x200 мм (YT-4220)
338 ₴
321,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-4220
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону YATO: SDS+, "Х"-тип, Ø= 16 х 200 /125 мм [10/60]
Свердло YATO є надійним вибором для тих, хто працює з бетоном. Забезпечте собі високу продуктивність і точність у виконанні робіт завдяки передовому дизайну та якісним матеріалам.
Параметри:
- Тип: SDS+
- Форма: "Х"-тип
- Діаметр: Ø= 16 мм
- Довжина: 200 мм
- Робоча частина: 125 мм
Особливості:
- Виготовлене із високоякісного легованого металу для підвищення міцності та зносостійкості.
- Спеціальна конструкція для швидкого та ефективного свердління, що зменшує ризик перегріву.
- Універсальність використання: підходить для різних видів бетону, в тому числі армованого.
Застосування:
Це свердло ідеально підходить для виконання будівельних робіт, ремонту, монтажу конструкцій та інших завдань, де необхідно проробити отвори в бетоні. Завдяки своєму дизайну, свердло забезпечує чистий проріз, що знижує час на обробку отворів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 170 мм |
| Диаметр | 16 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 321,10 ₴
