-13%

Болгарка YATO 230 мм 2800 Вт (YT-82110)
6 744 ₴
5 867,28 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82110
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82110
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82110 призначена для будівельних та ремонтних робіт, які пов'язані з різанням і шліфуванням різних поверхонь. Міцна кутова шліфувальна машина, рекомендована для професіоналів. Оснащена зручною регулювальною ручкою. Кабель живлення виготовлений з матеріалу, стійкого до механічних пошкоджень.
Особливості Кутової шліфмашини YATO YT-82110
- Висока потужність запобігає заклинуванню диска під час різання твердих матеріалів
- Обмотка двигуна повністю виготовлена з високоякісної міді, стійкої до високих температур (200°C)
- Регулювальна рукоятка
- Ідеально встановлена шестерня з твердістю 53-56 HRC
- Циркуляція повітря, яка охолоджує ротор і шестерню, захищає інструмент від попадання пилу
- Доступ до щіток зі сторони, полегшує їх заміну
- Soft start – плавний пуск
- Товстий резиновий кабель довжиною 3 м
Технічні характеристики Кутової шліфмашини YATO YT-82110
- Напруга – 230 В
- Потужність – 2800 Вт
- Швидкість обертання – 6600 об/хв
- Діаметр абразивного круга – 230 мм
- Різьба шпинделя – М14
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6600 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 867,28 ₴



