-5%

Дрель ударная STHOR, 600 Вт, патрон самозажимной для сверл Ø≤ 13 мм (78992)
1 709 ₴
1 623,55 ₴
- Готово к отправке
- Код: 78992
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДРИЛЬ УДАРНИЙ STHOR 78992
Ударний дриль STHOR 78992 з потужністю 600 Вт, ідеально підходить для свердління під дюбелі. Ефективно свердлить метал, дерево, цеглу і навіть бетон.
ОСОБЛИВОСТІ УДАРНОГО ДРИЛЯ STHOR 78992
- Дві функції: свердління, свердління з ударом
- Плавне регулювання швидкості
- Можливість зміни напрямку обертання вліво/вправо
- Легка фіксація свердла
- Самозатискний патрон
- Обмежувач глибини свердління
- 3-метровий м'який кабель
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО ДРИЛЯ STHOR 78992
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 600 Вт
- Швидкість обертання – 3000 об/хв
- Діаметр патрона – 13 мм
- Довжина кабеля – 3 м
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sthor |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Реверс | Да |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 623,55 ₴


