
Болгарка YATO 180 мм 2000 Вт плавный пуск (YT-82104)
4 569 ₴
3 975,03 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82104
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Дуже потужна кутова шліфувальна машина потужністю 2000 Вт, яка, незважаючи на свою високу потужність, легка і має набагато більший діапазон різання, ніж менші шліфувальні машини, але зберігає той же розмір. Ця особливість (розмір леза до 180 мм і діапазон різання) дуже корисна при різанні голландської плитки, шліфуванні великих поверхонь, різанні пустотілих блоків, бруківки, гранітних елементів або сталевих профілів.
Регульована задня рукоятка підходить для різання матеріалів, які пилять, дозволяючи тримати шліфувальний верстат таким чином, щоб мінімізувати вплив потоку пилу на оператора при різанні бетону, цегли і каменю. Двигун ізольований двошаровим еластичним епоксидним лаком і повністю виготовлений з міді (як ротор, так і статор).
Кутова передача твердістю 53-56 HRC з високим крутним моментом. Товстий і довгий гумовий кабель, стійкий до низьких температур і механічних пошкоджень.
Основні характеристики:
- Потужність: 2000 Вт.
- Швидкість обертання: 8500 об/хв.
- Розмір держателя інструменту: 22,2 мм.
- Діаметр: 180 мм.
- Різьба шпинделя: M14.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 8500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Основная рукоятка | Удлиненная |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Размер цанги | 22.2 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 3 975,03 ₴



