
Культиватор бензиновый легкий YATO (ПОЛЬША) YT-84860 3.6 кВт, зона обработ.- 600х260 мм.
19 580 ₴
14 685 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-84860
Культиватор бензиновый легкий YATO YT-84860 - Ваша ідеальна сільськогосподарська машина
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Грунтовий мотоблок YT-84860 - це поєднання комфорту та керованості. Він оснащений 4-тактним двигуном внутрішнього згоряння з робочим об'ємом 173 см (3,6 кВт), що робить обробку ґрунту на присадибних ділянках або полях майже без зусиль.
Три комплекти ножів з кожного боку дозволяють обробляти ґрунт на глибину до 17 см при загальній робочій ширині 60 см. Це забезпечує ефективне подрібнення ґрунтових грудок, легке перемішування та підготовку ґрунту до посадки.
Агрегат оснащений зручним для транспортування переднім колесом.
Основні параметри:
- Потужність: 3.6 кВт
- Зона обробки: 600х260 мм
- Двигун: бензиновий
Особливості:
- Ергономічний дизайн для комфортної роботи
- Висока потужність для ефективної обробки ґрунту
- Міцна конструкція для тривалого використання
Застосування:
Цей культиватор ідеально підходить для обробки малих та середніх ділянок, садово-городніх робіт та підготовки ґрунту. Завдяки своїм технічним характеристикам, він стане незамінним помічником для фермерів та садівників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Марка двигателя | TB1P70FA |
| Максимальная ширина обработки | 60 см |
| Максимальная глубина обработки | 17 см |
| Количество передач | 1 вперед |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Объем двигателя | 173 куб. см |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Количество цилиндров | 1 |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Количество оборотов двигателя | 3000 об/мин |
| Объем топливного бака | 1.5 л |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 36 кг |
- Цена: 14 685 ₴






