-13%

Станок для заточки цепей YATO 85 Вт (YT-84990)
2 284 ₴
1 987,08 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-84990
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Верстат для заточування ланцюгів YATO YT-84990
Електричний верстат YATO YT-84990 призначений для точного та зручного заточування ріжучих ланцюгів бензо- та електропил. Завдяки широкому спектру можливостей регулювання можна легко, швидко та безпечно заточити ланцюг пили.
Особливості Верстата для заточування ланцюгів YATO YT-84990
- Регулювання кроку ланцюга
- Регулювання кута заточування - 0-35°
- Обмежувач глибини заточування захищає ланцюг від надмірного видалення матеріалу
- Поворотна основан з міцного пластику
- Металева направляюча
Технічні характеристики Верстата для заточування ланцюгів YATO YT-84990
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 85 Вт
- Розмір диска – 108 х 23 x 3.2 мм
- Швидкість обертання – 5500 об/хв
- Кут заточування – 0-35°
- Клас ізоляції – II
- Клас захисту – IP20
- Довжина кабеля – 1.8 м
- Вага – 1.25 кг
- Режим роботи – S2 20 хв
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Заточной |
| Потребляемая мощность | 85 кВт |
| Число оборотов холостого хода | 5500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 108 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 23 мм |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Общие параметры | |
| Вес | 1.25 кг |
Информация для заказа
- Цена: 1 987,08 ₴






