-13%

Перфоратор аккумуляторный SDS+ YATO 18 В (YT-82770)
7 615 ₴
6 625,05 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82770
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
АКУМУЛЯТОРНИЙ ПЕРФОРАТОР YATO YT-82770
Легкий та ергономічний перфоратор YATO YT-82770 рекомендується для монтажників і електриків. Завдяки невеликій вазі, короткому корпусу та живленню за допомогою літій-іонному акумулятору, він ідеально підходить для монтажу підвісних потолків і серійних робіт по бурінню бетона.
ОСОБЛИВОСТІ АКУМУЛЯТОРНОГО ПЕРФОРАТОРА YATO YT-82770
- Три функції: свердління, свердління з ударом, кування
- Висока ефективність при одній зарядці акумулятора (60 отворів в бетоні для стандартних дюбелів 6 x 40 мм)
- Швидкозатискний патрон SDS-Plus
- Міцний корпус із поліаміду, армованого скловолокном
- 4-ступінчастий індикатор акумулятора
- Захист від перегрівання акумулятора
- Система 18 В – робота на одному акумуляторі, який підходить для серії інструментів
- Запасні акумулятори з ємністю: 2 Агод (YT-82842), 3 Агод (YT-82843) і 4 Агод (YT-82844)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АКУМУЛЯТОРНОГО ПЕРФОРАТОРА YATO YT-82770
- Тип акумулятора - Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга акумулятора - 18 В
- Ємність акумулятора - 3 Агод
- Частота обертів - 1850 об/хв
- Частота ударів - 4800 уд/хв
- Енергія удара - 2 Дж
- Тип патрона - SDS-Plus
- Максимальний діаметр свердління (бетон) - 18 мм
- Вага - 5.2 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-82770
- Акумуляторний перфоратор
- Зарядний пристрій (1.5 год для акумулятора 3 Агод)
- Акумулятор Li-Ion 18 В 3 Агод
- Аксесуари (свердла, долото, зубило, обмежувач глибини)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление с ударом, Долбление (удар), Сверление |
| Питание | Аккумулятор |
| Максимальное количество оборотов | 1850 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4800 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 2 Дж. |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 18 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 6 625,05 ₴





