-5%

Бур по бетону STHOR SDS+ 10x210 мм S4 (23720)
70 ₴
66,50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23720
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону (Бур) STHOR : SDS+, 10 x 210 мм. S4 [10/250]
Опис: Свердло STHOR призначене для швидкого та ефективного буріння в бетонних та кам'яних поверхнях. Завдяки своїй конструкції та матеріалам, дане свердло забезпечує високу продуктивність та довговічність в експлуатації.
Параметри:
- Тип патрона: SDS+
- Діаметр: 10 мм
- Довжина: 210 мм
- Матеріал: високоякісна сталь з твердим покриттям
Особливості:
- Спеціально загострена форма для легшого входження в матеріал
- Оптимальна геометрія канавок для покращення видалення стружки
- Спеціальне термічне оброблення для підвищення зносостійкості
Застосування:
Свердло STHOR ідеально підходить для професійних будівельників, майстрів, а також для домашнього використання. Прекрасно підходить для буріння отворів в бетоні, цеглі, природному камені, а також для створення монтажних отворів для дюбелів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Длина рабочей части | 180 мм |
| Диаметр | 10 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 66,50 ₴
