-13%

Гайковерт ударный аккумуляторный бесщеточный YATO 1/2" 250 Нм (YT-82802)
5 330 ₴
4 637,10 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82802
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
УДАРНИЙ БЕЗЩІТКОВИЙ АКУМУЛЯТОРНИЙ ГАЙКОВЕРТ YATO YT-82802
Гайковерт ударний акумуляторний YATO YT-82802 призначений для закручування та зняття гайок, болтів і гвинтів. Підходить для серійної прокладки кабельних трас, хомутів, а також для вкручування довгих столярних саморізів.
ОСОБЛИВОСТІ УДАРНОГО АКУМУЛЯТОРНОГО ГАЙКОВЕРТА YATO YT-82802
- Міцний безщітковий двигун
- Високий крутний момент з трьохступінчастим регулюванням (150, 200 і 250 Нм)
- Точний контроль швидкості
- Світлодіодне освітлення робочого місця
- Тангенціальний удар, що активується при закручуванні та відкручуванні, дозволяє знімати навіть гвинти з пошкодженою головкою
- Блокування шпинделя
- Невеликий розмір і мала вага
- Міцний прорезиненй корпус
- 4-ступінчастий індикатор акумулятора
- Захист від перегріву акумуляторних комірок
- Доступні запасні акумулятори: 2 Агод (YT-82842), 3 Агод (YT-82843) і 4 Агод (YT-82844)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ УДАРНОГО АКУМУЛЯТОРНОГО ГАЙКОВЕРТА YATO YT-82802
- Тип акумулятора – Літій-іонний (Li-Ion)
- Напруга акумулятора – 18 В
- Ємність – 3 Агод
- Час зарядки – 1.5 год
- Крутний момент – 250 Нм
- Частота обертів – 0-1600 / 0-2600 об/хв
- Частота ударів – 4400 уд/хв
- Свердлильний патрон – 1/2" (12.5 мм)
- Рівень захисту – IPX0
- Клас ізоляції – III
- Вага – 1.3 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-82802
- Ударний гайковерт
- Літій-іонний акумулятор 18 В 3 Агод
- Зарядний пристрій (1.5 год для акумулятора 3 Агод)
- Перехідник 1/2" х 1/4" (HEX)
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Тип патрона | Квадрат 1 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 250 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 3 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип зарядного устройства | Импульсные |
| Время зарядки аккумулятора | 1.5 час |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 3 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 4 637,10 ₴






