-13%

Пила цепная аккумуляторная YATO 36 В 14"/35 см (YT-82812)
8 485 ₴
7 381,95 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82812
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Безщіткова акамуляторна пила YATO з подвоєною потужністю системних батарей 36 В і шиною 35 см. Розроблено для роботи в будинку і саду: легка, компактна і проста в експлуатації. Дозволяє легко виконувати садові, ремонтні та будівельні роботи.
- Натяг ланцюга без інструментів.
- Автоматичне мастило ріжучої системи.
- Швидкість обертання 4500 об/хв і швидкість ланцюга 8,5 м/с забезпечують швидку і ефективну різання деревини.
- Напрямна: 14".
- Перемикач з блокуванням пуску.
- Масляний бак 170 мл з індикатором рівня.
- Безшумна робота дозволяє використовувати в закритих приміщеннях.
- 4-ступінчастий індикатор батареї.
- Захист від перегріву акумуляторних осередків.
- Доступні запасні батареї (можна докупити): 2 Ач (YT-82842), 3 Ач (YT-82843), 4 Ач (YT-82844) і 6 Ач (YT-82845).
Комплектація:
- Пила ланцюгова.
- Ланцюгова напрямна.
- Режущая ланцюг.
- Кришка направляючої шини.
- 2x2Ач акумулятори.
- Зарядна станція.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Аккумулятор |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 4500 об/мин |
| Объем масляного бака | 170 мл |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Вес | 4.8 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 36 В |
| Время заряда аккумулятора | 60 мин |
| Дополнительные функции | |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Набор насадок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 381,95 ₴





