-5%

Болгарка 125 мм с регулятором оборотов YATO YT-82101
2 992 ₴
2 842,40 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82101
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82101
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82101 призначена для виконання будівельних та ремонтних робіт, які пов'язані з різанням та шліфуванням різних поверхонь, в тому числі і нержавіючої сталі. Міцна кутова шліфувальна машина, рекомендована для професіоналів. Оснащена зручною регулювальною рукояткою. Кабель живлення виготовлений зі стійкого до механічних пошкоджень матеріалу.
Особливості Кутової шліфмашини YATO YT-82101
- Висока потужність запобігає заклинуванню диска під час різання твердих матеріалів
- Мідна обмотка захищає від перегріву
- Ідеально встановлена шестерня з твердістю 53-56 HRC
- Циркуляція повітря, яка охолоджує ротор і шестерню, захищає інструмент від попадання пилу
- 6-ступінчасте регулювання швидкості обертанняза допомогою ручки
- Міцний та зручний бічний перемикач
- Функція підтримки постійної швидкості диска при роботі на низькій швидкості
- Soft start – плавний пуск
- Товстий резиновий кабель довжиною 3 м, стійкий до механічних пошкоджень
Технічні характеристики Кутової шліфмашини YATO YT-82101
- Напруга – 230 В
- Потужність – 1100 Вт
- Швидкість обертання – 3000-12000 об/хв
- Діаметр абразивного круга – 125 мм
- Різьба шпинделя – М14
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 842,40 ₴




