-5%

Сверло по железобетону YATO SDS+ Premium X-tip 14x210 мм (YT-41947)
522 ₴
495,90 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-41947
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по залізобетону YATO : SDS+ Premium, "Х"-тип
Досить потужне та ефективне свердло для залізобетону від провідного виробника YATO. Це свердло призначене для виконання складних завдань, ідеально підходить для використання в будівництві та ремонті. Його характеристики забезпечують високу продуктивність і довговічність в експлуатації.
Параметри:
- Тип: SDS+
- Розмір: Ø= 14 х 210 мм
- Кількість різальних пруг: 4 (20/80)
Особливості:
- Преміум клас, що забезпечує високу якість різу.
- Оптимізована геометрія для швидкого та точного свердління.
- Висока зносостійкість завдяки використанню якісних матеріалів.
Застосування:
Свердло чудово підходить для професіоналів в області будівництва, ремонту, а також для домашніх майстерень. Його область застосування включає:
- Свердління в залізобетонних конструкціях.
- Створення монтажних отворів для анкерів.
- Проведення робіт у важких умовах з високими вимогами до якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 180 мм |
| Диаметр | 14 мм |
| Общая длина | 210 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 495,90 ₴
