-13%

Болгарка YATO 230 мм 2400 Вт плавный пуск (YT-82105)
5 657 ₴
4 921,59 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82105
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82105
Кутова шліфувальна машина YATO YT-82105 призначена для виконання будівельних і ремонтних робіт, пов'язаних з різанням і шліфуванням різних поверхонь. Шліфмашина YT-82105 з диском діаметром 230 мм і потужністю 2400 Вт має концентровану систему обмотки і циркуляцію повітря, забезпечує охолодження і запобігає попаданню пилу всередину. Багатопозиційна рукоятка оснащена високоякісним пилонепроникним перемикачем. Машина має систему плавного пуску. Кабель живлення виконаний зі стійкого до механічних пошкоджень матеріалу.
Особливості Кутової шліфмашини YATO YT-82105
- Потужний двигун
- Висока термостійкість
- Ергономінча ручка
- Міцна металева головка
- Захист ротора від пилу
- Механізм виготовлений з якісної сталі
- Блокування шпинделя для легкої та швидкої заміни диска
- Циркуляція повітря навколо двигуна забезпечує ефективне охолодження
Технічні характеристики Кутової шліфмашини YATO YT-82103
- Напруга – 230 В
- Потужність – 2400 Вт
- Швидкість обертання – 6000 об/хв
- Діаметр абразивного круга – 230 мм
- Різьба – М14
- Довжина кабеля – 2 м
- Вага – 5.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Ограничение пускового тока | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 921,59 ₴

