-5%

Шлифмашина вибрационная сетевая AEG: 260 Вт, платформа-115-140 мм, амплитуда-1.6 мм (FDS140) DW
3 522 ₴
3 345,90 ₴
- Готово к отправке
- Код: FDS140
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вібраційна шліфмашина AEG FDS140 260W 15т.о.4935416090
- Це спеціально розроблена модель для виконання робіт з більш високим рівнем складності. В очі відразу кидається незвичайна форма виконання робочої підошви інструменту, яка була виготовлена в формі підошви праски спеціально для роботи в тих місцях, де аналогові підошви не дозволили б Вам працювати. Також варто відзначити універсальність можливості кріплення шліфувального паперу, а саме за допомогою липучки і затискачів. Кріпити папір за допомогою затискачів не так швидко як за допомогою липучки, але тим не менше це дозволить Вам застосовувати різні види паперу. Сама машина дуже продуктивна і оптимізована для роботи в будь-яких умовах, включаючи промислові. Потужний двигун має надійний тепловідвід, що запобігає його перегрів, а завдяки захисту від пилу значно зменшений його знос, а також знос інших робочих частин інструменту. Ви можете приєднувати пилосос до шліфувальні машини, або ж скористатися пилозбірником, який йде в комплекті.
Комплектація:
- Шліфмашинка
- Листи паперу зерно 60, 80, 120
- Пилозбірник
- Інструкція
- Гарантійний талон
Харктеристики:
| Бренд | AEG |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Країна походження | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Потужність, вт | 260 |
| Частота коливань, кол/хв | 20000 |
| Max розміри шліфувальної поверхні, мм | 115х140 |
| Вага, кг | 1,5 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Потребляемая мощность | 260 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 20000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 345,90 ₴



