-13%

Шлифмашина вибрационная YATO 300 Вт 115×230 мм (YT-82234)
3 046 ₴
2 650,02 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82234
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ВІБРАЦІЙНА ОРБІТАЛЬНА ШЛІФМАШИНА YATO YT-82234
Професійна орбітальна шліфувальна машина YATO YT-82234 призначена для оздоблювальних робіт по дереву, дерев'яним матеріалам, а також лакофарбовим покриттям.
ОСОБЛИВОСТІ ВІБРАЦІЙНОЇ ОРБІТАЛЬНОЇ ШЛІФМАШИНИ YATO YT-82234
- Можливість використання паперу розміром 115 х 229 мм або рулона шириною 115 мм
- Великий розмір підошви забезпечує ідеальну обробку поверхні та отримання рівних поверхонь
- Зручна дворучна ручка та міцна конструкція
- Додаткова ручка полегшує маневрування інструмента та допомагає добитися більш сильного тиску
- Вбудована система пиловидалення
- Блокування вимикача для неперервної роботи
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІБРАЦІЙНОЇ ОРБІТАЛЬНОЇ ШЛІФМАШИНИ YATO YT-82234
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 300 Вт
- Частота обертів – 10000 об/хв
- Розмір підошви – 229 х 115 мм
- Розмір шліфувального паперу – 275 х 115 мм
- Вага – 2.75 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ YATO YT-82230
- Вібраційна орбітальна шліфмашина
- Роз'єм для пиловидалення
- Наждачний папір із зернистістю 320 - 115 х 275 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | вибрационная |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Вес | 2.75 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Питание | Сеть 220В |
Информация для заказа
- Цена: 2 650,02 ₴



