-13%

Пила дисковая сетевая YATO 2800 Вт диск 235 мм 0-45° глубина 85 мм (YT-82154)
6 962 ₴
6 056,94 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-82154
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дискова пила YATO YT-82154
Багатофункціональна настільна пила YATO YT-82154 призначена для пиляння дерев'яних елементів і поверхонь з похідних матеріалів, таких, як фанера, деревоволокнисті плити, плити МОР. Електропила дає можливість пиляння як у вертикальній площині поверхні обробки з регулюванням глибини пиляння, так і під кутом з регулюванням в межах від 0 до 45 градусів.
Особливості Дискової пили YATO YT-82154
- Потужний двигун 2800 В
- Шивдкість обертання 4800 об/хв забезпечує точність та швидкість різання
- Різання під кутом 0-45° і регулювання глибини різання до 85 мм
- Стійка та рівна сталева направляюча
- Можливість підключення промислового пилососа (внутрішній діаметр підключення: 34 мм)
- Зручна резинова ручка
Технічні характеристики Дискової пили YATO YT-82154
- Напруга – 230 В
- Частота – 50 Гц
- Потужність – 2800 Вт
- Діаметр диска – 235 х 25.4 x 3 мм
- Число обертів холостого хода – 4800 об/хв
- Максимальна глибина пиляння (0°/ 45°) – 85 / 60 мм
- Клас ізоляції – II
- Клас захисту – IPX0
- Довжина кабеля – 3 м
- Вага – 7.75 кг
Комплектація YATO YT-82154
- Дискова пила
- Пильний диск 235 х 25.4 мм, 24T
- Направляюча зі шкалою
Можливість купівлі запасних дисків для дерева YATO:
- YT-60685 (25T)
- YT-60686 (36T)
- YT-60687 (60T)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 235 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 25.4 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4800 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дополнительные функции | |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
Информация для заказа
- Цена: 6 056,94 ₴



