-5%

Сверло по бетону и кирпичу STHOR 18x150 мм S4 для дрели (23320)
66 ₴
62,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: 23320
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по бетону, цеглі STHOR
Розміри: Ø= 18 x 150 мм
Матеріал: Високоякісна сталь S4
Вага: Легке та зручне для використання.
Параметри
- Діаметр: 18 мм
- Довжина: 150 мм
- Тип: Свердло для дрилі
Особливості
- Свердло STHOR відзначається надзвичайною міцністю та довговічністю.
- Ідеально підходить для роботи з бетоном, цеглою та іншими міцними матеріалами.
- Відмінна якість виготовлення забезпечує точність та ефективність свердління.
Застосування
Свердло STHOR ідеально підходить для будівельних робіт, ремонту та монтажу. Воно стане незамінним інструментом для професійних майстрів та аматорів, які прагнуть досягти високих результатів у свердлінні різноманітних матеріалів. Завдяки своїй універсальності, воно також підходить для використання в домашній майстерні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sthor |
| Длина рабочей части | 120 мм |
| Диаметр | 18 мм |
| Общая длина | 150 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
Информация для заказа
- Цена: 62,70 ₴
