-5%

Сверло по железобетону YATO SDS+ Premium X-tip 7x160 мм (YT-41937)
169 ₴
160,55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-41937
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по залізобетону YATO: SDS+ Premium
Тип: Х-тип
Діаметр: 7 мм
Довжина: 160 мм
Кількість різальних пруж: 4 (40/160)
Параметри:
- Матеріал: високоякісна сталь
- Вага: 120 г
- Сумісність: SDS+
Особливості:
- Призначене для роботи з залізобетоном, цеглою та іншими твердими матеріалами.
- Спеціальна конструкція різальних пруг для максимального ефекту буріння.
- Бездоганна міцність та зносостійкість.
Застосування:
Це свердло є ідеальним вибором для будівельних робіт, включаючи монтаж електрики, системи водопостачання та вентиляції. Його можна використовувати в професійних ремонтних роботах, а також для домашнього використання.
Незалежно від вашого проекту, свердло YATO допоможе вам досягти ідеальних результатів!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 130 мм |
| Диаметр | 7 мм |
| Общая длина | 160 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 160,55 ₴
