-5%

Сверло по железобетону YATO SDS+ Premium X-tip 8x460 мм (YT-41952)
365 ₴
346,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-41952
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Свердло по залізобетону YATO
Це преміум свердло розроблене спеціально для роботи з залізобетоном. Завдяки своїй конструкції та матеріалам, воно забезпечує високу продуктивність та довговічність у використанні.
Параметри:
- Тип патрона: SDS+
- Тип: "Х"-тип
- Діаметр: Ø= 8 мм
- Довжина: 460 мм
- Кількість різальних пруг: 4 (з розмірами [30/120])
Особливості:
- Висока стійкість: Свердло виготовлене з високоякісної сталі, що забезпечує довговічність навіть при інтенсивному використанні.
- Першокласна продуктивність: Спеціальна конструкція різальних пруг запобігає заїданню та забезпечує швидкий прогрес у свердленні.
- Універсальність: Ідеально підходить для роботи в залізобетоні, бетоні та інших міцних матеріалах.
Застосування:
Свердло підходить для професійного використання у будівництві, ремонтах, монтажах, а також для хобі-майстрів. Його можна використовувати в будь-яких умовах, де потрібно свердлити міцний матеріал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Длина рабочей части | 430 мм |
| Диаметр | 8 мм |
| Общая длина | 460 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
Информация для заказа
- Цена: 346,75 ₴
