-5%

Шина для пилы YATO 4 дюйма 10 см 26 звеньев 1,1 мм YT-84914
135 ₴
128,25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-84914
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шина для пили YATO l= 4"/ 10 см (26 ланок)
Шукаєте надійну та якісну шину для пили? Шина YATO - це ідеальний вибір для вас! Виготовлена з високоякісних матеріалів, вона забезпечує відмінну продуктивність та довговічність.
Параметри:
-
Направляюча ланцюга С-типу
- сталь 65Mn
- крок ланцюга: 0.3" (7.62 мм)
- товщина шини: 0.322" (8.2 мм)
- кількість ланок: 26
- товщина направляючої ланки: 0. 043" (1,1 мм)
- для пилок: YT-828135, YT-828136
Особливості:
- Сумісність: підходить для ланцюгів YT-828135, YT-828136
- Виготовлена з якісної сталі, що забезпечує високу стійкість до зношування
- Легка у використанні та монтажі
Застосування:
Шина YATO підходить для різноманітних видів пил - від малих садових до потужних професійних. Вона стане незамінним інструментом для садівників, лісників та ремонтників, які потребують надійного та ефективного обладнання для нарізки дерева.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина шины | 100 мм |
| Количество звеньев цепи | 26 шт |
| Состояние | Новое |
| Ширина паза | 1.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип запчасти | Шина |
| Материал | Сталь |
| Назначение инструмента | Бензопила, Электропила |
| Ширина для цепи | 1,1 мм |
| Количество звеньев | 26 |
Информация для заказа
- Цена: 128,25 ₴


