-5%

Цепь для пилы YATO 8 дюймов 20 см 33 звена 3/8 1,1 мм YT-849470
238 ₴
226,10 ₴
- Менее 5 ед.
- Код: YT-849470
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ланцюг для пили YATO l= 8"/ 20 см (33 ланки) 3/8" (9,52 мм)
Модель: YT-84915
Основні параметри:
- Довжина: 8" (20 см)
- Кількість ланок: 33
- Крок ланцюга: 3/8" (9,52 мм)
- Товщина ланцюга: 0,043" (1,1 мм)
Особливості:
- Виготовлений з високоякісної легованої сталі, що забезпечує тривалий термін служби
- Спеціально розроблені зуби для ефективного різання деревини
- Легка вага, що знижує навантаження на обладнання при експлуатації
Застосування:
- Ідеально підходить для професійних і аматорських пильних машин
- Універсальне використання для різання деревини, чагарників і навіть для обробки будівельних матеріалів
- Прекрасно підходить для виконання садових робіт, заготівлі дров та інших лісозаготівельних робіт
Обирайте Ланцюг для пили YATO і насолоджуйтесь бездоганною якістю різання!
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина шины | 200 мм |
| Шаг цепи | 3/8" Picco |
| Количество звеньев цепи | 33 шт |
| Состояние | Новое |
| Толщина звена | 1.1 мм |
| Ширина паза | 1.1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 226,10 ₴


