-5%

Цепь для пилы YATO 13 дюймов 33 см 56 звеньев 0,325 1,3 мм YT-849449
370 ₴
351,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-849449
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ланцюг для пили YATO
Знайомтеся з надзвичайно якісним ланцюгом для пили YATO, який ідеально підійде для ваших потреб у заготівлі деревини. Цей ланцюг завдовжки 13 дюймів (33 см) і має 56 ланок, що забезпечує неперевершену працездатність і надійність.
Параметри
- Довжина: 13 дюймів (33 см)
- Кількість ланок: 56
- Крок: 0,325" (8,25 мм)
- Товщина: 0,05" (1,3 мм)
Особливості
- Виготовлений з високоякісної сталі для тривалого терміну служби
- Простота в установці та заміні, що заощаджує ваш час
- Оптимізований дизайн для зниження вібрації та підвищеної стабільності під час роботи
- Чудова продуктивність при розпилюванні, завдяки точним заточеним зубцям
Застосування
Ланцюг для пили YATO ідеально підходить для професійного використання в лісозаготівельних компаніях, так і для особистого використання на дачі або вдома. Це відмінний вибір для будь-яких робіт, пов'язаних із обробкою деревини - від обрізки гілок до валки дерев. Додайте до свого арсеналу якісний інструмент, щоб роботи проходили швидше та ефективніше.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина шины | 330 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Количество звеньев цепи | 56 шт |
| Состояние | Новое |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 351,50 ₴


