-5%

Цепь для пилы YATO 18 дюймов 45 см 62 звена 3/8 1,3 мм YT-84956
479 ₴
455,05 ₴
- Готово к отправке
- Код: YT-84956
+380 (97) 855-52-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ланцюг для пили YATO
Довжина: 18" / 45 см (62 ланки)
Крок: 3/8" - 9.52 мм
Товщина: 0.05" (1.3 мм)
Параметри
- Матеріал: Високоякісна сталь
- Вага: легкий та зручний для використання
Особливості
- Сталеві ланки забезпечують високу надійність та довговічність
- Оптимальний розмір для використання з популярними моделями бензопил
- Легко монтується та забезпечує високу продуктивність при нарізці
Застосування
Ланцюг YATO ідеально підходить для побутового та професійного використання. Він використовується для обробки деревини, включаючи зрізання гілок, валку дерев та різання колод. Стане надійним помічником для садівників, лісорубів або для заготівлі дров.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 3/8" Picco |
| Количество звеньев цепи | 62 шт |
| Состояние | Новое |
| Толщина звена | 1.3 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
Информация для заказа
- Цена: 455,05 ₴



