Бензопила Oleo-Mac GSH 51 - є потужною бензопилою економ класу, менш комфортною в роботі, але надійною. Як і всі пили Oleo-Mac, укомплектована пильної шиною і ланцюгом Oregon, американського виробника. Застосовується в фермерському господарстві або в приватному використанні, але не для постійної роботи.
Особливості:
- Італійська бензопила у успадковувала надійний спроектований алюмінієвий картер
- Зносостійкий нікельований циліндр; кований сталевий шатун і колін вал
- Надійні підшипники поршневий групи, кільця і поршень
- Відмінним агрегатом для подачі паливної суміші, є карбюратор японської фірми Walbro. Великий діаметр маховика (Ø 100 мм), захоплення поліпшеною геометрією, призначеної для забезпечення більш плавної роботи двигун і оптимізувати охолодження двигуна навіть в несприятливу погоду - умови (високі температури).
- Зчеплення з 3 відцентровими масами і 7 зубцями
- Алюмінієвий регульований масляний насос: полегшує завдання оператора, дозволивши зміна подачу масла відповідно до характеристиками використання і комбінація шини та ланцюга; нульовий потік масла з двигун на холостому ходу забезпечує більш низьке споживання і зниження впливу на навколишнє середовище.
- Бічний натягувач ланцюга: спрощує регулювання натягу уникаючи при цьому будь-якого ризику контакту з ланцюгом.
- Ергономічний паливний бак, відокремленого від корпусу бензопили захищає паливо і його загоряння від тепла двигуна, який сприяє гарній роботі машини в будь-якому стані роботи.
- Кришка фільтра з ручкою: огляд і заміна повітряного фільтра і свічки запалювання без будь-яких інструментів
- Нейлонова сітчаста поверхня фільтра: легше очищається, збільшений термін служби
- Антивібраційна система, яка використовує 1 пружинний заслін і 5 амортизаторів знижує від вібрації машини, оператор отримує додатковий комфорт
- Автоматичний важільний пускач: одна команда для запуску
- «Праймер»: паливна суміш активно подається в карбюратор для полегшення запуску в холодну пору, після заправки і подальшого тривалого простою
- Посилений глушник, призначений для зниження рівня шуму навіть при максимальних обертах
Характеристики Бензопила Oleo-Mac GSH 51
- Виробник: Oleo-Mac
- Клас: Tough tech
- Потужність двигуна: 3,0 к.с. - 2.2 кВт
- Обсяг циліндра: 50,9 см куб.
- Довжина шини: 40 см
- Тип двигуна: 2-х тактний
- Крок ланцюга: 0.325 "
- Модель: gsh51
- Обсяг паливного бака: 0,55 л.
- Обсяг масляного бака: 0,26 л.
- Вага: 5,3 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 40 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 26 мл |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 50.9 куб. см |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Емкость топливного бака | 55 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Защита от скалывания стружки, осколков | Нет |
| Набор насадок | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 7 990 ₴





