Бензопила Oleo-Mac GSH 40 - ланцюгова пилка об'ємом одноциліндрового двотактного двигуна в 38.9 куб. см, забезпечує потужність в 1.7 кВт (2.3 к. с.). Різальна гарнітура в комплекті робочої довжиною до 35 см, від амеркінаской компанії Oregon.GSH 40 забезпечує хорошу різання дров і чистку невеликого саду. Комфорт запуску забезпечує система «EasyOn» і «Ice device», для натягування ланцюга використовується зручний натяжітель притискної кришки. Для зручного пуску і стоп функції використовується інтуїтивне управління одним важелем. Праймер підкачки для запуску в будь-яку погоду. При роботі комфорт забезпечують спеціальні пружини гасіння вібрації. Модель GSH40 клас компактніх бензопил, застосовуються технологічні рішення, як в бензинових пилах з більш високою продуктивністю. Кращий комфорт і продуктивність.
Переваги бензопили Oleo-Mac GSH 40:
- Двигун з двома поршневими кільцями , кований і механічно оброблений сталевий колінчастий вал, голчастий роликовий підшипник і нікельований циліндр для забезпечення постійної ефективності протягом довгого години роботи, в тому числі в разі використання у важких умовах.
- Нейлоновий фільтр: більш тривалий час між операціями очищення фільтра завдяки великій поверхні фільтрації.
- Бічний натягувач ланцюга: спрощує регулювання натягу, уникаючи при цьому ніякого ризику контакту з ланцюгом.
- Регульований алюмінієвий масляний насос: полегшує роботу оператора, дозволяючи регулювати подачу масла у відповідності з робочим навантаженням на інструмент і комбінацією пруток / ланцюг. Нульовий потік масла при роботі двигуна на холостому ходу забезпечує більш низьке споживання і знижує вплив на навколишнє середовище.
- Антивібраційна система: складається з 3 пружинних амортизаторів і 2 гумовіх упорів, розташованих між рукояткою і рамою двигуна, щоб гарантувати повну ізоляцію оператора від вібрації для більшого комфорту.
- Одиночний багатофункціональний важіль: включає у собі вимикач, дросель і блокування полудросселя для практичності і простоти використання.
- Система «Ice device»: дозволяє без проблем продовжувати роботу навіть при низьких температурах (нижче 0 ° C), відводячи потік теплого повітря з циліндра в бік повітряного фільтра, щоб запобігти утворенню льоду. • Простота обслуговування: кришка фільтра з ручкою забезпечує швидкий і безінструментального доступ до системи «Ice device» , перевірку та заміну повітряного фільтра, а також доступ до свічки запалювання.
- «EasyOn» : система легкого запуску зі зменшеним віддачею
Характеристики:
- Виробник: Oleo-Mac
- Клас: Home Plus
- Потужність двигуна: 2,3 к. с. - 1,7 кВт
- Тип двигуна: 2-х тактний
- Обсяг циліндра: 38,9 см. Куб.
- Крок ланцюга: 3/8 "x .050"
- Довжина шини: 35 см
- Модель: gsh40
- Обсяг масляного бака: 0,22 л.
- Витрата палива: 880 грм / год при 8500 об / хв
- Обсяг паливного бака: 0,32 л.
- Стандарт вихлопу: Euro 0
- Вага: 4,5 кг
- Гарантія: 2 роки
- Країна виробник: Італія
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Oleo-Mac |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 0.22 мл |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 38.9 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.3 л. с. |
| Количество цилиндров | 1 |
| Емкость топливного бака | 0.32 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Система гашения вибрации | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 7 190 ₴









