Характеристики:
Генератор:
- Тип - інверторний
- Номінальна частота, Гц - 50
- Номінальна напруга, В - 230
- Максимальна потужність, кВт - 2.0
- Номінальна потужність, кВт - 1.8
- Коефіцієнт потужності - 1,0
- Якість змінного струму на виході - JB/T 2820 G1
- Коеф. нелінійних спотворень (THD), % - ≤ 5
- Рівень шуму дБ/LpA/LwA/K на відстані 4 м (3/4 навантаження) - 68
- Вихід постійного струму, В - 12
- Постійний струм, А - 8,3
- Довжина х Ширина х Висота, мм - 430×285×445
- Маса нетто, кг - 17
Двигун:
- Тип двигуна - Одноциліндро вий, 4-тактний, з примусовим повітряним охолодженням, з верхнім розташуванням клапанів
- Модель двигуна - H80G
- Робочий об'єм двигуна, см3 - 79
- Тип пального - Неетильований бензин
- Ємкість паливного бака, л - 3,7
- Ємність картера бака, л - 0,38
- Час безперервної роботи (при номінальній потужності), годин - 3,2
- Модель свічки запалювання - A5RTC
- Тип запуску - Ручний стартер
- Сертифікат - CE, EMC, EU5.

Генератор Oleo-Mac Line 2300iS – бензинова електростанція призначена для мобільного якісного подачі електроенергії. У незалежності, де б ви не знаходилися, на пляжі, в наметі в лісі, полюванні чи рибалці - чистий струм і малий шум станції, що забезпечується генератором змінної частоти, ідеально підійде для ваших потреб, дає можливість комфортно проводити час на відкритому повітрі.
Дану модель, можна використовувати вдома і на роботі завдяки якісному струму генератор, дозволяє працювати з приладами з особливою чутливістю до струму.

| Інтуїтивна панель керування
Зручна панель керування, з розеткою на панелі керування 230В та 16 ампер. Індикатори роботи. |
![]() |
![]() |
Унікальна запатентована технологією SPWM
Інвертор з подвоєнням частоти, що забезпечує більш високу якість вихідної потужності, ніж могла б забезпечити звичайна технологія VF, і якість електроживлення може досягати міжнародного стандарту 2 класу для електропостачання зв'язку. Його якість електроживлення вища, ніж якість електромережі, і може бути польовим мобільним джерелом електроживлення високого класу та аварійного джерела живлення. (Особливо підходить для: ноутбука/планшетного комп'ютера, стереосистеми, телевізора, мікрохвильової печі, електричного гриля, освітлення намету ……). |
|
Низький рівень шуму та мала вага Рівень шуму складає 52 дБ на відстані 7 м, що на 30% нижче, ніж у звичайної генераторної установки, що забезпечує тиху роботу в офісі або відпочинку. Легкий, портативний та маленький: всього 26,5 кг. |
![]() |
![]() |
Економія палива та екологічність Економія палива: технологія інтелектуального керування оборотами дозволяє автоматично регулювати обороти двигуна в залежності від навантаження, заощаджуючи 11% палива для користувачів. Екологічність відповідає останньому стандарту екологічних викидів США. |
| OIL ALERT™
Система захищає двигун від можливих пошкоджень, відключаючи його автоматично у разі надто низького рівня масла |
![]() |
| ПАРАЛЕЛЬНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Паралельне підключення є однією з переваг інверторної технології. Використовуючи кабель, що входить у стандартне оснащення, можна з'єднати два генератори, для досягнення сумарної потужності. За потреби дає вам додаткову потужність без покупки нової більш потужної моделі. Між собою можна поєднати лише дві однакові моделі. |
| Мобільність станції
Зручність у транспортуванні завдяки компактності та невеликій вазі. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 1.8 кВт |
| Максимальная мощность | 2.3 кВт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Объем двигателя | 79 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.38 л |
| Объем топливного бака | 3.7 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 430 мм |
| Высота | 285 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Вес | 17 кг |
- Цена: 28 970 ₴










