Бензиновий генератор Італійського бренду Oleo-Mac OMLine 3500 – відносять до лінійки міні-електростанцій, розроблених для потреб комерційної експлуатації, але він також відмінно впишеться і в побутовій сфері застосування, особливо для приватних будинків, гаражів, майстерень у період відключення об'єктів нерухомості від центрального електропостачання.
- Перевагою даного генератора є те що він може працювати до 15 год безперервно що ідеально підходить для магазинів.
- Технічні характеристики бензинового генератора Oleo-Mac OMLine 3500
Номінальну потужність бензиновий генератор Oleo-Mac OMLine 3500 розганяє до 2,8 кВт, а максимальна позначка досягає показника 3,1 кВт. Електростанція генерує струм у 50 Герц, а все завдяки мотору, який відтворює 3000 обертів за хвилину.
Панель управління в генераторі розташована на одній із бокових сторін корпусу. На панелі вмонтовані 2 розетки змінного струму на 230 В (16 ампер), тут же є датчики та індикатори, запобіжники, а також дисплей, що відображає напругу та силу струму, лічильник мотогодин, датчик масла.
Загальні технічні характеристики:
- Гарантія 24 місяців офіційна від виробника діє по всій території України
-Макс. потужність, 3100 Вт
- Тип запуска Ручний
- Напруга, 1 фаза (220 В)
- Тип електростанції Мобільні
- Стабілізатор напруги (AVR) Є
- Потужність, 7 к.с.
- Номін. потужність при 220 В, 2800 Вт
- Виробник двигуна Loncin
- Тип двигуна 4-тактний
- Об'єм двигуна, 212 см3
- Об'єм паливного баку, 15 л
- Тип кожуха Відкритий
- Охолодження Повітряне
- Силові роз'єми / виходи 230V/16A , 12V
- Обмотка альтернатора двигуна Мідь
- Вес, 49 кг
- Перевагою даного генератора є те що він може працювати до 15 год безперервно що ідеально підходить для магазинів.
- Технічні характеристики бензинового генератора Oleo-Mac OMLine 3500
Номінальну потужність бензиновий генератор Oleo-Mac OMLine 3500 розганяє до 2,8 кВт, а максимальна позначка досягає показника 3,1 кВт. Електростанція генерує струм у 50 Герц, а все завдяки мотору, який відтворює 3000 обертів за хвилину.
Панель управління в генераторі розташована на одній із бокових сторін корпусу. На панелі вмонтовані 2 розетки змінного струму на 230 В (16 ампер), тут же є датчики та індикатори, запобіжники, а також дисплей, що відображає напругу та силу струму, лічильник мотогодин, датчик масла.
Загальні технічні характеристики:
- Гарантія 24 місяців офіційна від виробника діє по всій території України
-Макс. потужність, 3100 Вт
- Тип запуска Ручний
- Напруга, 1 фаза (220 В)
- Тип електростанції Мобільні
- Стабілізатор напруги (AVR) Є
- Потужність, 7 к.с.
- Номін. потужність при 220 В, 2800 Вт
- Виробник двигуна Loncin
- Тип двигуна 4-тактний
- Об'єм двигуна, 212 см3
- Об'єм паливного баку, 15 л
- Тип кожуха Відкритий
- Охолодження Повітряне
- Силові роз'єми / виходи 230V/16A , 12V
- Обмотка альтернатора двигуна Мідь
- Вес, 49 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Тип топлива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронный |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 8.3 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 2.8 кВт |
| Максимальная мощность | 3.1 кВт |
| Время непрерывной работы | 15 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Двигатель | |
| Марка двигателя | Loncin |
| Объем двигателя | 212 куб. см |
| Объем масляной системы двигателя | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 605 мм |
| Высота | 490 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Вес | 49.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 20 884 ₴








