Опис електричного тримера Forte EMK-1600
Forte ЕМК-1600 один із кращих інструментів у своєму класі. Якісна, мідна обмотка якоря, цілісний та надійний вал, що дозволяє працювати не тільки ліскою, а й диском. Потужність 1800 Вт і ширина обробки 420 мм дозволяє швидше впоратися з поставленим завданням, а зручні ручки У-подібної форми і автоматична подача волосіні полегшать роботу. Електрокоса Forte ЕМК-1600 — перевірена модель для саду в приватному секторі.
Характеристики
Вага
6 кг
Виробник
Forte
Діаметр волосіні
1.6 мм
Потужність
1800 Вт
Ріжучий елемент
Лісочка
Ручка
Велосипедного типу
Швидкість обертання валу
10 000 об/мин
Ширина косіння
420 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Нет |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 230 ₴



