Потужна електрична коса яка замінить Бензокосу. Коса має хороші мотори з мідною обмоткою 2 Кв потужності які видають 10000 об. Також особливістю даної коси є суцільна штанга (труба) і металічний вал в середині такий як на бензокосі. Також коса оснащена косильною головкою і 3 зубим ножом. Головка і ніж стандартного типу підходять від більшості бензокос. Невелика вага коси дозволить вам без проблем справлятися з посталеними задачами. Коса має 2 роки офіційної гарантії по всій території України адреси сервісних центрів є в інструкції до використання.
Характеристики
Вес - 6 кг
Диаметр лески - 2мм 1.6 мм
Мощность - 2000 Вт
Производитель - ТехАС ТА-03-314
Рабочие обороты - 10000 об/мин
Ручка - Велосипедного типа
Ширина кошения - 420 мм
Комплектація
- Электрический триммер;
- Косильна головка
- 3 зубий ніж
- плечевой ремень;
- защитный кожух;
- набор ключей;
- инструкция;
- гарантийный талон
Характеристики
Вес - 6 кг
Диаметр лески - 2мм 1.6 мм
Мощность - 2000 Вт
Производитель - ТехАС ТА-03-314
Рабочие обороты - 10000 об/мин
Ручка - Велосипедного типа
Ширина кошения - 420 мм
Комплектація
- Электрический триммер;
- Косильна головка
- 3 зубий ніж
- плечевой ремень;
- защитный кожух;
- набор ключей;
- инструкция;
- гарантийный талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТехАС |
| Тип | Электрокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Сеть 220В |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 8000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота тока | 50 Гц |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Складная ручка | Нет |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴









