Мотокоса Fermer KS-400 - якісна і надійна мотокоса для домашнього використання, а саме скошування трави і бур'янів. У даній моделі встановлений двотактний двигун потужністю 4 кВт, з об’ємом 43 см3, обороти якого досягають 9000 на хвилину. Привідна штанга діаметром 26 мм і вал на 9 шліців з посиленими редукторами забезпечують стабільну і якісну роботу. Мотокоса Fermer KS-400 - це гарантія високої якості і запорука стабільної і продуктивної роботи на довгі роки.
ОСОБЛИВОСТІ:
- висока потужність двигуна;
- якісний пластик;
- регульовані ергономічні рукоятки;
- універсальність у використанні;
- поліпшена антивібраційна система.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- мотокоса Fermer KS-400;
- ніж 3-зуба - 1шт;
- посилена косильна головка з ліскою - 1 шт;
- ремінь - 1 шт;
- комплект ключів і гвинтів для збірки;
- бачок для приготування суміші;
- картонна упаковка;
- інструкція і гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fermer |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 420 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 420 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 42 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | U-образная (велосипедная) |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 038 ₴










